مهرداد توماری

درباره ما

امروزه بسیاری از خوانندگان و مداحان که از جنس صدای خوبی برخوردارند، متاسفانه به درستی از این نعمت خدادادی استفاده نمیکنند و بعد مدتی مشکلاتی برای حنجره و صدایشان پیش می آید که گاها این مشکلات غیرقابل جبران میباشد. مبحث صداسازی چه برای انانکه از ابتدا میخواهند بطور حرفه ای وارد عرصه ی خوانندگی شوند و چه آنانکه در این عرصه فعال هستند، بسیار مفید و کاربردی است. گروه آموزشی ترنیم  با سالها سابقه و فعالیت در زمینۀ آموزش صداسازی و سلفژ، در نظر دارد مطالب جامع و کاربردی به شیوه ای نوین و جهانی به شما علاقه مندان این حوزه ارائه کند تا با بهره گیری از مطالب کاربردی گروه آموزشی ترنیم، در مدت زمانی کوتاه تر از آنچه تصور میکنید به صدای ایده آل خود برسید و تمام عیوب و مشکلات صدا و حنجره تان را برطرف کنید.

دوره های مذکور که از مبتدی و مقدماتی تا پیشرفته(آموزش های سایت ترنیم مناسب تمامی سنین و در هر سطحی)به تمامی مطالب مربوط به صداسازی و مشکلات مربوط به آن می پردازد، ترنیم بطور تضمینی این اطمینان را به شما عزیزان میدهد که قدم به قدم شما را به رؤیای خوانندگی، مداحی، گویندگی و… نزدیک سازد. با ترنیم صدای خود را بسازید، از قابلیت های آن بهره ببرید، آن را طنین کنید بدون اینکه در درازمدت آسیبی متوجه دستگاه های صوتی شما شود و یا خسته شوید.

ترنیم همچنین علاوه بر دوره های آموزش صداسازی مقدماتی و پیشرفته و آموزش جامع تحریر، دوره طب سنتی جهت آسیب شناسی حنجره و دستگاه های صوتی نیز به شما ارائه کردیم تا با رعایت نکات طب سنتی عملکرد بهتری هنگام خواندن، سخنرانی و یا حرف زدن داشته باشید.

پس، صدای خود را «ترنیم» کنید و از آن لذت ببرید.

همچنین میتوانید به پیج اینستاگرام ما به نشانی ترنیم mehrdadtumari.com بپیوندید و هرروز از آموزش های رایگان ما نیز بهره مند شوید.

دیدگاه‌ها

  مصطفی ذوالفعلی پاسخ

  بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
  ضمن عرض سلام و خسته نباشید؛
  لازم میدونم از شما بزرگوار برای این همت ستودنی و وقت گرانبهایی که بابت این مهم خرج می‌فرمایید خیلی تشکر کنم٪
  هنرجوی‌کوچیک‌شما
  مصطفی‌ذوالفعلی
  https://instagram.com/mostafa_zolfali113

   مهرداد توماری پاسخ

   ممنون از لطف و محبت شما🌷

   مهرداد توماری پاسخ

   سلام و ارادت ممنون از لطف و محبت شما🌹

  ناشناس پاسخ

  سلام علیکم مثل سال‌های گذشته آیا ولادت امیرالمؤمنین علیه السلام هم تخفیف دارید یا خیر

0